THERMOACTIVE drabužiai - moteriški THERMO BASIC marškinėniai ilgomis rankovėmis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 3499
  Į krepšelį 

   THERMOACTIVE drabužiai - moteriški THERMO BASIC marškinėniai ilgomis rankovėmis.

 • Thermo Basic Vicky - puikus pasirinkimas jūsų kūnui. Šis modelis laikui nepavaldus, sukurtas naudojant revoliucinę, antros kartos technologiją, kuri garantuoja optimalią oro cirkuliaciją sportuojant ir puikiai reguliuoja temperatūrą. Jolly termo marškinėliai gali būti nešiojami kaip apatinis rūbas kasdien arba kaip slidinėjimo apranga.

  MEDŽIAGA: Moderni, pagaminta ir dviejų sluoksnių inovatyvių siūlų, kurie efektyviai garina prakaitą sportuojant ir nesulaiko perteklinės šilumos, išskiriamos kūno sporto metu. Spacialios ventiliavimo zonos yra išdėliotos būtento tose vietose, kur kūnas prakaituoja labiausiai. Termoreguliacija užtikrina optimalią temperatūrą ir drėgmės lygį, todėl su šiiais marškėliais jausitės puikiai.

  KIRPIMAS: Šie maršinėliai buvo sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno ir liktų savo vietoje. Unikalios medžiagos savybės leidžia medžiagai greitai išdžiūti, yra antialerginė ir antibakterinė. Plokščios siūlės ir elastiniai medžiagų sujungimai suteikia maksimalų nešiojimo komfortą. Labiausiai judančios zonos yra papildomai sustiprintos, todėl ilgai tarnauja bet kuriuo sezonu.

  RAŠTAS: Klasikinių spalvų, su juodu pagrindu, kuris yra neblėstantis bet kuriam dizainui. Intensyvios spalvos išlieka tokios pačios net po daugelio skalbimų. Skirtingos šios aprangos dalys gali būti lengvai priderintos prie kitų komplektų. Raudoni medžiagos elementai puikiai prilaiko raumenis judėjimo ir sporto metu.

  Nešiojimas: Marškinėliai ilgomis rankovėmis yra puikus apatinis rūbas bei slidinėjimo apranga. Šie slidinėjimo rūbai gali būti naudojami iki -10 ° C. Drabužis yra itin lengvas, užimta mažai vietos bagaže. Puikiai tinka ilgiems pasivaikščiojimams žiemą, slidinėjimui ar kopimui į kalnus.

  Sudėtis: 5ū% polyamide, 39% polipropileno, ę% elastano.

  Skalbti mažoje temperatūroje, geriausiai rankomis, nedžiovinti džiovyklėje, nelyginti, nebalinti.