Privatumo taisyklės

 • Mums rūpi Jūsų privatumas ir mes įsipareigojame gerbti bei saugoti kiekvieno duomenų subjekto privatumą ir asmens duomenis Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad Jūs, dalindamiesi savo asmeniniais duomenimis su mumis, jaustumėtės saugiai.
  Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.melynoskojines.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų klientus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai.
  Mes įsipareigojame rinkti ir tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik tada ir tik tokia apimtimi, kiek būtina konkrečiam, apibrėžtam ir teisėtam tikslui įgyvendinti. Mes imamės atitinkamų priemonių užtikrinti, kad mums pateikti asmens duomenys visada būtų saugūs ir kad Jūsų asmens duomenų tvarkymas atitiktų galiojančius duomenų apsaugos įstatymus bei mūsų vidinę tvarką.
  Šiose privatumo taisyklėse nustatome būdus ir priemones kaip ir kur tvarkome asmens duomenis.

   

  Kokiais tikslais renkami ir tvarkomi asmens duomenys?

   

  Jūsų asmens duomenys renkami ir tvarkomi siekiant:

  1. Užtikrinti sklandų apsipirkimo procesą bei aptarnavimą po pirkimo.
  2. Siekiant užtikrinti, kad Jūsų pateikta informacija būtų tiksli ir atnaujinta.
  3. Tiesioginės rinkodaros tikslais.
  4. Bendravimo ir informavimo tikslais.

  Taip pat Jūsų apsilankymo svetainėje metu renkame svetainės naudojimo statistinę informaciją, iš kurios galime:

  • nustatyti ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs;
  • nustatyti ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose;
  • pateikti Jūsų peržiūrėtų prekių sąrašą;
  • pagal lankytojo naršymo svetainėje istoriją pritaikytų lankytojui internete rodomą reklamą;
  • fiksuoti statistiką apie svetainės lankomumą;
  • prisiminti Jūsų, kaip Google paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.

   

  Kokių kategorijų asmens duomenis renkame?

   

  Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, kad galėtume įvykdyti Jūsų pirkimo užsakymus mūsų elektroninėje parduotuvėje. Norėdami užsiregistruoti ir/arba pirkti www.melynoskojines.lt elektroninėje parduotuvėje, privalote pateikti šią informaciją. Nepateikus būtinųjų asmens duomenų, negalėsite vykdyti pirkimo proceso, o mes negalėsime Jums parduoti prekių arba suteikti paslaugų:

  • vardą,
  • pavardę,
  • adresą,
  • telefoną,
  • elektroninio pašto adresą,
  • prekių pavadinimus,
  • kiekius,
  • kainas,
  • atsiskaitymų duomenis,
  • prekių atsiėmimo vietą.

  Mes Jūsų asmens duomenis gauname tik iš Jūsų pačių ir tik gavus Jūsų sutikimą.
  Pirkimo proceso metu registruodamiesi www.melynoskojines.lt parduotuvėje, Jūs patvirtinate, kad Jūsų nurodyti asmens duomenys yra tikslūs ir teisingi, ir Jūs esate ne jaunesni kaip 15 metų amžiaus. Atsiradus netikslumams, turite nedelsdami juos ištaisyti.

   

  Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas

   

  Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – mūsų teisėti interesai gerinti svetainės www.melynoskojines.lt veikimą ir mūsų komercinės informacijos pasiekiamumą bei užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą (pvz., pirkinių krepšelio veikimą), o kai informacija naudojama Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.

  www.melynoskojines.lt renka ir toliau tvarko Jūsų asmens duomenis tik teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais – siekdama sudaryti ir (arba) vykdyti su Jumis sudarytą sutartį, Jūsų sutikimu, kai tvarkyti asmens duomenis www.melynoskojines.lt įpareigoja atitinkami teisės aktai ir kai asmens duomenis reikia tvarkyti dėl www.melynoskojines.lt teisėto intereso (tik jei duomenų subjekto interesai nėra svarbesni).


  Tiesioginė rinkodara (reklamos siuntimas)

   

  Jeigu pirkdami svetainėje neprieštaravote, kad jūsų nurodytu el. pašto adresu ar tel. nr. siųstume Jums naujienas ir pasiūlymus, arba juos užsisakėte naujienlaiškių skyriuje, arba davėte sutikimą gauti šiuos pranešimus, kai registravotės akcijoje, žaidime ar nuolaidai gauti, laikas nuo laiko atsiųsime Jums naujienų ar pasiūlymų.

  Galime pateikti reklamos pranešimų tiesiogiai jūsų naudojamoje naršyklėje, jeigu su tuo sutiksite.

  Turite teisę nesutikti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus arba bet kada jų atsisakyti.

   

  Kiek laiko saugome Jūsų duomenis?

   

  Mes saugome Jūsų asmens duomenis tiek, kiek tai numato teisės aktai arba atsižvelgdami į duomenų tvarkymo tikslus, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo laikotarpis. Asmens duomenys paprastai saugomi tol, kol iš sutartinių santykių gali kilti pagrįstų reikalavimų. Nebereikalingi asmens duomenys sunaikinami.

  Be to, informaciją saugome tam, kad prireikus galėtume Jums suteikti reikiamą informaciją, kad turėtume tinkamą Mūsų ir Jūsų santykių istoriją ir galėtume atsakyti į visus klausimus, susijusius su Jūsų ir Mūsų bendradarbiavimu.

  Visa Jūsų asmens duomenų informacija susijusi su konkrečiu apsipirkimu yra saugoma ne mažiau kaip 2 metus, t.y. tiek, kiek įprastai trunka prekės garantinis laikotarpis.

  Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

  Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.
  Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

  • MB „Apvali prekyba“ darbuotojai, prižiūrintys interneto svetainės veikimą ir turinį;
  • Interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjai;
  • Svetainės analitikos paslaugų teikėjas Google LLC (Jungtinės Amerikos Valstijos), kiek tai būtina svetainės duomenų analitikos tikslais.
  • Svetainės turinio rinkodaros, reklamos kampanijų priežiūros paslaugų teikėjas, kiek tai būtina reklamos ir rinkodaros organizavimo tikslais;
  • Slapukus, skirtus pritaikytai internetinei reklamai, gali įrašyti ir pasiekti šie paslaugų teikėjai:
  1. Facebook, Inc.
  2. Google, LLC.
  3. Adtarget.me UAB.

  Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

   

  Teisėsaugos institucijos, valstybės ir savivaldos institucijos

   

  Stengdamiesi įvykdyti savo teisinę prievolę, gavus prašymą, galime perduoti Jūsų asmens duomenis teisėsaugos institucijoms, valstybės ir savivaldybių institucijoms. Mes taip pat galime perduoti Jūsų asmens duomenis teisėsaugos institucijoms, valstybės ir vietos valdžios institucijoms, kad galėtume vykdyti mūsų teisėtą interesą pareikšti, teikti ir ginti teisinius reikalavimus.


  Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

   

  Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: asmensduomenys@melynos.lt. Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

  Taip pat galite kreiptis į mūsų duomenų apsaugos pareigūną, el. paštu asmensduomenys@melynoskojines.lt

   

  Taisyklių pakeitimai


  Šios Taisyklės gali būti keičiamos bet kuriuo metu.
  Jeigu šios Taisyklės bus pakeistos, apie tai jus informuosime savo svetainėje www.melynoskojines.lt/privatumo-taisykles, kurioje taip pat rasite naujausią šių Taisyklių versiją.

   

  Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

   

  Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.