THERMOACTIVE drabužiai - vyriški THERMO PLUS leginsai/kelnės

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 3399
  Į krepšelį 

   THERMOACTIVE drabužiai - vyriški THERMO PLUS leginsai/kelnės.

 • THERMO PLUS vyriški leginsai/kelnės - puikus pasirinkimas jūsų kūnui. Šis modelis nepavaldus laikui, sukurtas naudojant revoliucinę, antros kartos technologiją, kuri garantuoja optimalią oro cirkuliaciją sportuojant ir puikiai reguliuoja temperatūrą. Termo kelnės gali būti nešiojamos kaip apatinis rūbas kasdien arba kaip slidinėjimo apranga. Termo kelnės taip pat suteikia papildomą apsaugą nuo trynimosi.

  MEDŽIAGA: Moderni, pagaminta ir dviejų sluoksnių inovatyvių siūlų, kurie efektyviai garina prakaitą sportuojant ir nesulaiko perteklinės šilumos, išskiriamos kūno sporto metu. Specialios ventiliavimo zonos yra išdėliotos būtent tose vietose, kur kūnas prakaituoja labiausiai. Termoreguliacija užtikrina optimalią temperatūrą ir drėgmės lygį, todėl su šiais leginsais jausitės puikiai. Šie leginsai idealiai tinka iki -20 ° C šalčio temperatūros. Rūbo modelis yra sukurtas taip, kad būtų atsparus intensyviam nešiojimui ir dažnai skalbimui.

  KIRPIMAS: Šie leginsai/kelnės buvo sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno ir liktų savo vietoje. Unikalios medžiagos savybės leidžia medžiagai greitai išdžiūti, yra anti-alerginė ir anti-bakterinė. Plokščios siūlės ir elastiniai medžiagų sujungimai suteikia maksimalų nešiojimo komfortą. Labiausiai judančios zonos yra papildomai sustiprintos, todėl ilgai tarnauja bet kuriuo sezonu.

  RAŠTAS: Klasikinių spalvų, su juodu pagrindu, kuris yra neblėstantis bet kuriam dizainui. Intensyvios spalvos išlieka tokios pačios net po daugelio skalbimų. Skirtingos šios aprangos dalys gali būti lengvai priderintos prie kitų komplektų.

  NEŠIOJIMAS: Leginsai yra puikus apatinis rūbas bei slidinėjimo apranga. Šie rūbai gali būti naudojami iki -20 ° C. Drabužis yra itin lengvas, užimta mažai vietos bagaže. Puikiai tinka ilgiems pasivaikščiojimams žiemą, ar tiessiog, kur labai šalta.

  Sudėtis: 56% polyamide, 39% polipropileno, 3% elastano.

  Skalbti mažoje temperatūroje, geriausiai rankomis, nedžiovinti džiovyklėje, nelyginti, nebalinti.