THERMOACTIVE drabužiai - moteriški THERMO BASIC leginsai/kelnės

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 2999
  Į krepšelį 

   THERMOACTIVE drabužiai - moteriški THERMO BASIC leginsai/kelnės.

 • THERMO BASIC GAMA - puikus pasirinkimas jūsų kūnui. Šis modelis nepavaldus laikui, sukurtas naudojant revoliucinę, antros kartos technologiją, kuri garantuoja optimalią oro cirkuliaciją sportuojant ir puikiai reguliuoja temperatūrą. JULITA termo leginsai gali būti nešiojami kaip apatinis rūbas kasdien arba kaip slidinėjimo apranga.

  MEDŽIAGA: Moderni, pagaminta ir dviejų sluoksnių inovatyvių siūlų, kurie efektyviai garina prakaitą sportuojant ir nesulaiko perteklinės šilumos, išskiriamos kūno sporto metu. Specialios ventiliavimo zonos yra išdėliotos būtent tose vietose, kur kūnas prakaituoja labiausiai. Termoreguliacija užtikrina optimalią temperatūrą ir drėgmės lygį, todėl su šiais leginsais jausitės puikiai.

  KIRPIMAS: Šios kelnės buvo sukurtos taip, kad puikiai priglustų prie kūno ir liktų savo vietoje. Unikalios medžiagos savybės leidžia medžiagai greitai išdžiūti, yra anti-alerginė ir anti-bakterinė. Plokščios siūlės ir elastiniai medžiagų sujungimai suteikia maksimalų nešiojimo komfortą. Labiausiai judančios zonos yra papildomai sustiprintos, todėl ilgai tarnauja bet kuriuo sezonu.

  RAŠTAS: Klasikinių spalvų, su juodu pagrindu, kuris yra neblėstantis bet kuriam dizainui. Intensyvios spalvos išlieka tokios pačios net po daugelio skalbimų. Skirtingos šios aprangos dalys gali būti lengvai priderintos prie kitų komplektų. Raudoni medžiagos elementai puikiai prilaiko raumenis judėjimo ir sporto metu.

  NEŠIOJIMAS: Leginsai yra puikus apatinis rūbas bei slidinėjimo apranga. Šie slidinėjimo rūbai gali būti naudojami iki -10 ° C. Drabužis yra itin lengvas, užimta mažai vietos bagaže. Puikiai tinka ilgiems pasivaikščiojimams žiemą, slidinėjimui.

  Sudėtis: 58% polyamide, 39% polipropileno, 3% elastano.

  Skalbti mažoje temperatūroje, geriausiai rankomis, nedžiovinti džiovyklėje, nelyginti, nebalinti.