THERMOACTIVE drabužiai - vyriški THERMO PLUS marškinėniai ilgomis rankovėmis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 4399
  Į krepšelį 

   THERMOACTIVE drabužiai - vyriški THERMO PLUS marškinėniai ilgomis rankovėmis.

 • THERMO PLUS vyriški marškinėliai - puikus pasirinkimas Jūsų kūnui. Tai ne tik komfortiškas termo rūbas, bet ir rūbas, kuris atrodo profesionaliai Jūsų žiemos žygių metu. THERMO PLUS marškinėliai puikia priglunda prie Jūsų kūno ir sukuria tinkamą apsaugą nuo šalčio. Tai pasiekiama dėka dviejų sluoksnių audimo audinio dėka, kuris taip pat yra praturtintas anti-bakterinėmis ir anti-alerginėmis savybėmis

  Šis modelis laikui nepavaldus, sukurtas naudojant revoliucinę, antros kartos technologiją, kuri garantuoja optimalią oro cirkuliaciją sportuojant ir puikiai reguliuoja temperatūrą. Termo marškinėliai gali būti nešiojami kaip apatinis rūbas kasdien arba kaip slidinėjimo apranga.

  MEDŽIAGA: Moderni, pagaminta ir dviejų sluoksnių inovatyvių siūlų, kurie efektyviai garina prakaitą sportuojant ir nesulaiko perteklinės šilumos, išskiriamos kūno sporto metu. Specialios ventiliavimo zonos yra išdėliotos būtent tose vietose, kur kūnas prakaituoja labiausiai. Termoreguliacija užtikrina optimalią temperatūrą ir drėgmės lygį, todėl su šiais marškinėliais jausitės puikiai. Šie marškinėliai yra idealiai tinka iki -10 ° C šalčio temperatūros.

  KIRPIMAS: Šie marškinėliai buvo sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno ir liktų savo vietoje. Unikalios medžiagos savybės leidžia medžiagai greitai išdžiūti, yra anti-alerginė ir anti-bakterinė. Plokščios siūlės ir elastiniai medžiagų sujungimai suteikia maksimalų nešiojimo komfortą. Labiausiai judančios zonos yra papildomai sustiprintos, todėl ilgai tarnauja bet kuriuo sezonu.

  RAŠTAS: Klasikinių spalvų, su juodu pagrindu, kuris yra neblėstantis bet kuriam dizainui. Intensyvios spalvos išlieka tokios pačios net po daugelio skalbimų. Skirtingos šios aprangos dalys gali būti lengvai priderintos prie kitų komplektų. Raudoni medžiagos elementai puikiai prilaiko raumenis judėjimo ir sporto metu.
  Nešiojimas: Marškinėliai ilgomis rankovėmis yra puikus apatinis rūbas bei slidinėjimo apranga. Šie slidinėjimo rūbai gali būti naudojami iki - 20 ° C. Drabužis yra itin lengvas, užimta mažai vietos bagaže. Puikiai tinka ilgiems pasivaikščiojimams žiemą arba bet kur, kur labai šalta

  Sudėtis: 56% polyamide, 39% polipropileno, 5% elastano.

  Skalbti mažoje temperatūroje, geriausiai rankomis, nedžiovinti džiovyklėje, nelyginti, nebalinti.