Julimex HONEY nėriniais puoštas apatinukas

 • Julimex HONEY nėriniais puoštas apatinukas

  Kaina 3456
  Į krepšelį 

  Julimex HONEY nėriniais puoštas apatinukas.

  Gamintojas
  Šalis
  Lenkija
  Kolekcija
  Flirty
 • Dar vienas nuostabus Julimex apatinukas iš Flirty kolekcijos.

  Neįtikėtinai glotnus moteriškas apatinukas, kirptas po krūtine, todėl gražiai apgula krūtinę, galima nešioti be liemenėlės, nes ši sritis turi papildomą sustiprinimą. Apatinė dalis atrodo įspūdingai, nes turi nėrinių įsiuvą - be galo moteriška ir gražu.

  Pagamintas ir megzto audinio, pasiūtas taip, kad nesimato iš po drabužių, nes siūlėms naudojama moderni INVISIBLE-LINE® technologija.

  Aptinukas yra lygaus, neplatėjančio kirpimo, medžiaga yra tampri, todėl smagiai priglunda ir kur reikia prilaiko, o dėl glotnaus, slidoko paviršiaus drabužiai smagiai kris, nesivels prie apatinuko ir atrodys nepriekaištingai.

  Apatinukas turi reguliuojamas šleikutes, krūtinės srityje kraštai sustiprinti, todėl neišsitąsys, bet ir neprispaus krūtinės. Pati krūtinės iškirptė yra tiesiai kirpta.

  Apatinukas yra puikus sprendimas, jei vengiate, kad drabužiai persišvietę atskleistų jūsų kūną, jei norite pagrąžinti savo linijas, arba norite kad drabužis gultų gražiai ir nepriekaištingai, jis taip pat ir nelips nei prie kojų nei prie apatinuko, dėka statinio krūvio sumažinimo.

  Nuostabioje pakuotėje dėžutėje, puikiai tinka dovanai.

  Sudėtis: 90% poliamido, 10% elastano.